Elektrické vytápění

Úsporné domy mají minimální nároky na vytápění, ale jeho obyvatelé potřebují také komfort a pohodlí. Podlahové vytápění je neviditelným, příjemným a praktickým topným systémem, který rovnoměrně zahřívá všechny povrchy místností.

Důvody pro volbu podlahového vytápění RaychemElektricke vytapeni Raychem
  • Komfort v podobě rovnoměrné distribuce tepla - Podlahové vytápění zajišťuje rovnoměrné šíření tepla v celé místnosti. Dosahuje tak ideální tepelné pohody při teplotách o 2°C až 4°C nižší, což vede k 10% až 20% úsporám energie.

  • Hygiena a snadnější úspora – Snížením teploty v místnosti se omezí cirkulace vzduchu a zvýší relativní vlhkost vzduchu, která omezuje vysychání dýchacích cest. Mokré podlahy nebo koupelnové předložky usychají výrazně rychleji, což snižuje riziko vzniku zápachu a namnožení roztočů a plísní.

  • Energetická účinnost a úspora nákladů – Díky správně zvolené regulaci a efektivnímu využití energie má vytápění Raychem nízké provozní náklady. Bezproblémová instalace bez nutnosti další údržby.

  • Možnost instalace pod všechny podlahové krytiny – Díky variabilním řešením je vytápění Raychem vhodné pod všechny typy podlahových krytin.

Samoregulacni vytapeni T2Reflecta_RaychemSamoregulační podlahové vytápění T2Red a Reflecta

Energeticky úsporný systém  - Unikátní způsob vytápění v podobě inteligentního samoregulačního topného systému T2Red a Reflecta.

Topí tam, kde je to potřeba - Samoregulační topný kabel mění svůj výkon v závislosti na okolních tepelných podmínkách. V chladných místech, jako je např. okolí oken, vydává více tepla, a v teplých místech, jako např. pod nábytkem, je tomu naopak.

Jedinečný a osvědčený způsob vytápění pod dřevěné podlahy -
Samoregulační způsob vytápění Raychem je odzkoušen a certifikován světovými výrobci dřevěných podlah jako je PAR-KY nebo Quick Step. Technologie T2Red a Reflecta Vyhovuje z hlediska topného výkonu i křivky průběhu teplot. 

Vytapeni T2Blue RaychemTopný kabel T2Blue

Flexibilní – Vytápění nových i renovovaných domů, bytů a chat všech velikostí a tvarů. Vhodné jak pro novostavby, tak rekonstrukce.

Výběr ze dvou typů výkonových provedení – Dle požadovaného výkonu lze instalovat topný kabel 10W/m nebo 20W/m.

Rychlá a jednoduchá montáž


Topna rohoz T2QuickNet_RaychemTopná rohož T2QuickNet

Tenká, samolepicí topná rohož – Extrémně nízké samolepící topné rohože T2QuickNet můžeme instalovat přímo na betonový povrch nebo na původní starou dlažbu do vrstvy flexibilního lepidla nebo nivelační hmoty. Nová podlaha se zvýší cca o 1,5cm včetně nové dlažby. Ideální řešení pro renovace.

Rychlá, bezpečná a jednoduchá instalace – Jeden studený napojovací konec. Spodní vrstva opatřena samolepicí vrstvou.